• index
  • gb
  • de
  • ru
 

Zaloguj się przez konto Firmy. Solidne Firmy, Zaufane Firmy. Firmy Godne Zaufania - SolidneFirmy.eu

zapomniałem hasło
Aktualnie jesteś: Strona główna » Aktualności » Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016
 

Kategorie

 

Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016

2016-07-07

Akademia Animatora z Warszawy zaprasza na specjalną, wakacyjną edycję Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci! Zapisz się na Kurs Animatora Warszawa i dołącz do elitarnego grona Profesjonalnych Animatorów.

Słońce wyjątkowo mocno grzeje, a Ty już po chwili zaczynasz myśleć o niebieskich migdałach...Na pewno nie w Akademii Animatora! Na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci nie ma miejsca na nudę! Profesjonalni Trenerzy z uśmiechem i pasją zarażą każdego Uczestnika pozytywną energią i wprowadzą w fantastyczny świat dziecięcej animacji. Na Kursie Animatora Warszawa samodzielnie przeprowadzisz pokaz ogromnych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się popularnych wzorów do malowania twarzy, zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje i dowiesz się, w jaki sposób kreatywnie i atrakcyjnie zorganizować wesołe, wakacyjne animacje dla najmłodszych.

Po zakończonym Kursie Animatora otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który stanie się Twoją przepustką do świata wakacyjnych (i nie tylko) animacji.

Kurs Animatora Warszawa to wspaniała okazja, aby zdobyć wymarzony zawód jako Animator Zabaw dla Dzieci, a także wykorzystać dzień po Szkoleniu na wypoczynek w stolicy. Wraz z osobami poznanymi na Kursie Animatora wybierzcie się na zwiedzanie miasta. Wakacyjna edycja Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci daje Ci wiele wspaniałych możliwości!

Zapisz się na Kurs Animatora Warszawa organizowany przez Akademię Animatora, zostań Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci i rozpocznij pracę w najweselszym zawodzie świata!

 

 

 

Wróć do listy »

  Schowek (0)