• index
 • gb
 • de
 • ru
 

Zaloguj się przez konto Firmy. Solidne Firmy, Zaufane Firmy. Firmy Godne Zaufania - SolidneFirmy.eu

zapomniałem hasło
Aktualnie jesteś: Strona główna » Kursy, szkolenia, Szkolenia zawodowe, Szkolenia Otwarte » Kurs Animatora Poznań

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Kurs Animatora Poznań

Branże w których działa firma:

Kursy, szkolenia Szkolenia zawodowe Szkolenia Otwarte

Adres i dane kontaktowe:

wielkopolskie
.
Poznań
tel. pokaż numer

Strona internetowa:

http://AkademiaAnimatora.pl/poznan/

 

 Poleć na:          


 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz

Opis firmy:

 

Akademia Animatora zaprasza na Profesjonalne Szkolenie dla Animatorów!

 

Akademia Animatora z siedzibą w Warszawie organizuje Innowacyjny Kurs Animatora Poznań, na którym zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności umożliwiające podjęcie pracy w zawodzie Animatora. Akademia Animatora to zaufana marka, której właścicielem jest Korporacja. NET Sp. z o. o. Zapisz się na Szkolenie dla Animatora Zabaw dla Dzieci lub Animatora Czasu Wolnego i zobacz, jak wiele możesz zyskać!

 

Kurs Animatora Czasu Wolnego Poznań to solidne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora Czasu Wolnego. Dowiesz się, jak w ciekawy i kreatywny sposób wypełnić czas osobom dorosłym i dzieciom, poznasz efektywne metody pracy i dużo więcej! Na Kursach organizowanych przez Akademię Animatora panuje zawsze serdeczna atmosfera. Profesjonalni Trenerzy w sposób indywidualny podchodzą do każdego Kursanta, odpowiadając na wszystkie pytania i rozwiewając wątpliwości.

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań zapewni Ci gruntowną wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne w codziennej pracy Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci. Nauczysz się wytwarzać bańki w rozmiarze XXL, robić wspaniałe balonowe kreacje i malować twarze na profesjonalnych fantomach.

 

Po zakończonym Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań lub Animatora Czasu Wolnego Poznań otrzymasz certyfikat, który poświadczy zdobyte przez Ciebie umiejętności. i otworzy drzwi do pracy w branży animacyjnej.

 

Kurs Animatora Poznań to inwestycja w Twoją przyszłość! Zapisz się na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci lub Animator Czasu Wolnego i zdobądź zawód, który umożliwi Ci połączenie pasji oraz pracy.

 

 

 

 
  Schowek (0)